Aliansa Titani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum alianse titani - svet alpha
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Statistics
Imamo že 108 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je yoda

Uporabniki so skupaj objavili že 1171 prispevkov in 222 subjects

 

 Prosnja za vstop v alianso

Go down 
AvtorSporočilo
Anubis Ahran
Človek
Človek



Število prispevkov : 1
Registration date : 18/02/2009

Prosnja za vstop v alianso Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prosnja za vstop v alianso   Prosnja za vstop v alianso EmptySre Feb 18, 2009 12:23 am

Lep pozdrav vsem skupaj!

Moj Ingame nick je : Anubis Ahran

Točke na lestvici igralcev : 560 * Sem prebral o minimumu vendar bom o tem kasneje razglabljal *


In sedaj se bom malce razpisal , bom probal biti kratek in jedernat.

Zacel sem z igro par dni nazaj ker me je izredno pritegnila , imam ogromno dela in nimam casa non stop zijat v ekran kar pa mi pri tej igri zelo ugaja. Dam delati svoje in stvari se delajo jaz pa vsaki tolko casa pregledam in dam stvari nadaljevat. Trenutno imam eno mesto ki pa mu je ime Erathia Otok : Dunyos[82:99] > Erathia . Delam na ekonomijo - vojska - vendar se kot začetni igralec KI IMA RES voljo do igre sočam z velikimi problemi.

Kajti denar ni problem , vendar osebe okoli mene ne prodajajo nicesar kar bi jaz lahko odkupil razen vina * vendar pa vino ni vir ki bi ga jaz potreboval za nadaljne razivjanje. *
Kajti vina imam na svojem otoku dovolj. Tako da sem sedaj z veliko željo napredovanja * kupovanja surovin * menjave ali kakor koli ze z upanjem pišem prošnjo da če mi ne dovolite vstopa v zaveznistvo vsaj znali svetovati kako se sočiti z problemi marmor - kristal - stvari ki mi delata najvecje probleme. Se pa Vam ze vnaprej zahvaljujem za kakrsen koli odgovor , namig , pomoc.


Lep pozdrav , Do naslednjic pa Adijo
Nazaj na vrh Go down
vstop
Gost




Prosnja za vstop v alianso Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prosnja za vstop v alianso   Prosnja za vstop v alianso EmptySre Feb 18, 2009 3:03 pm

zdravo moje ime je ox_americano mam 46,000 točk no mam velik vojske in vam bom z veseljem pomagal pri vodenju in z:les: :žveplo: :vino: :marmor: surovinami. hvala!

ox_americano

ps:moram pa priznati da imam učasih res hude ideje!!! tako da ne preveč upoštevat mojih nasvetov. hvala!
Nazaj na vrh Go down
 
Prosnja za vstop v alianso
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Prošnja za vstop v alianso
» prošnja za vstop v alianso
» prošnja za vstop v alianso
» Prošnja za vstop v alianso
» prošnja za vstop v alianso

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Aliansa Titani :: Predstavitev Alianse & Rules :: Prošnje za vstop v alianso!-
Pojdi na: